InfanView naujausi triukai

Peržiūrėkite apačioje esančius pranešimus. Jie yra labai naudingi ir tikrai Jums pravers.

Karpome nuotraukas

Iškerpame reikalingą nuotraukos dalį

Registruojantis kokiame nors internetiniame puslapyje, pvz., pažinčių svetainėje, kartais prireikia įdėti savo nuotrauką.  Kompiuteryje turime šimtus nuotraukų iš gimtadienių, vakarėlių, tačiau solidžios “dokumentinės“ nėra. Aš parodysiu, kaip iš pasirinktos nuotraukos išsikirpti, pvz., mūsų veidą. Šį darbą atliksime su programa “InfanView“, kurią galime parsisiųsti iš tinklapio www.infanview.com

1 žingsnis
Atidarome “InfanView“. Spaudžiame mygtuką Start, pasirenkame All programs arba Programs, spustelime InfanView ir InfanView.

2 žingsnis
Atsidariusioje programoje spaudžiame file ir pasirenkame Open... Naujame lange pasirenkame nuotrauką, kurią norime karpyti, pavyzdžiui, IMGP0181.JPG. Spaudžiame Open.

3 žingsnis
Nuotrauka atsiranda programos lange. Iškirpsime jos dalį. Paspaudžiame pele virš nuotraukos kairėje ir neatleisdami pelės tempiame žymeklį žemyn ir į dešinę, kad susidarytų maždaug rėmelis. Lango viršuje spaudžiame Edit ir pasirenkame Crop selection.
4 žingsnis
Nuotrauka iškirpta. Išsaugokime ją. Spaudžiame File ir pasirenkame Save. Atsidariusio lango Save apačioje įrašome naują nuotraukos pavadinima pvz., as_iskirpta, spaudžiame Save. Iškirpta nuotrauka bus išsaugota tame pačiame aplanke kaip ir pirminė nuotrauka.