Kuriame PDF dokumentus

Peržiūrėkite apačioje esančius pranešimus. Jie yra labai naudingi ir tikrai Jums pravers.

Kuriame PDF dokumentus.

Paverčiame “Word“ dokumentą PDF dokumentu.

Sukūrėme “Microsoft Word“ dokumentą su paveiksliukais, tačiau niekam negalime jo parodyti. Pas vieną draugą redagavimo programos “Word“ nėra, pas kitą dokumento paveiksliukai išsibarsto. Norint, kad draugai be problemų galėtų matyti mūsų sukurtą dokumentą, geriausia jį platinti išsaugotą PDF formatu. Tinklapyje www.pdfonline.com (jei nuoroda neveikia nusikopijuokite ją į neršyklės langą.) galėsime paprastai paversti “Word“ dokumentą PDF formatu ir tiesiai iš puslapio išsiųsti jį el. paštu savo draugams.
1 žingsnis
Paleidžiame naršyklę “Internet Explorer“. Jos adresų laukelyje įrašome www.pdfonline.com ir spaudžiame klavišą Enter.

2 žingsnis
Atsidariusioje svetainėje, kairėje spaudžiame užrašą Convert to PDF for Free >>. Persikrovusioje svetainėje spaudžiame mygtuką Browse. Atsidariusiame lange Choose File surandame ur pažymime dokumentą, pvz., asociacija.doc, ir spaudžiame Open.

3 žingsnis
Kiek žemiau įrašome draugo el.pašto adresą (arba savo, jei norime PDF dokumentą atsisiųsti sau) ir spaudžiame Convert to PDF esantį žemiau. Persikrovusioje svetainėje matome užrašą Your document is currently being processed.... Tai reiškia kad po kelių minučių galime skambinti draugui ir paprašyti jo pasitikrinti pašto dėžutę.

4 žingsnis
Netrukus draugas gaus laiškąsu prikabintu PDF dokumentu. Atidarius jį matome savo “Word“ dokumentą jau PDF formatu.

PATARIMAS

Jeigu negalime atsidaryti .pdf failo turime įsidiegti nemokamą programėlę “Adobe Reader“. Ją parsisiųsime iš svetainės www.adobe.com